shkhe
افزونه داپلیکیتور پرو Duplicator Pro ورژن 4.5.4 افزونه داپلیکیتور پرو Duplicator Pro ورژن 4.5.4
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه داپلیکیتور پرو Duplicator Pro ورژن 4.5.4

اشتراک گذاری مطلب

افزونه داپلیکیتور پرو Duplicator Pro ورژن 4.5.4

 افزونه داپلیکیتور پرو Duplicator Pro : این محصول یک پلاگین برای ساخت بسته نصبی آسان جهت پشتیبان گیری از کل سایت و انتقال آن می باشد.

 امکان دارد شما مدیر یک سایت و یا وب سایت باشید و بخواهید وب سایت وردپرسی خود را از یک هاست به هاست دیگر انتقال بدهید. اما نکته ای که در اینجا بسیار اهمیت دارد در این انتقال نباید به هیچ عنوان اطلاعاتی از شما حذف بشود. 

در واقع دقیقا عین خود مطالب را انتقال بدهد. با کمک این افزونه شما می توانید به راحتی و با خیال راحت هاست خود را انتقال بدهید. همواره نحوه انتقال سایت در وردپرس به یک دامنه جدید دیگر از کارهای سخت و پیچیده ای بوده و با انتقال آن به یک دامنه جدید لینک های قدیمی همچنان در دیتابیس می مانند و این مشکل بزرگ باعث می شود که خیلی از تصاویر با خطای Not Found مواجه شوند.

 این معضل علاوه بر اینکه ظاهر سایت شما را به هم ریخته نمایش می دهد در رتبه سایت شما نیز تاثیر منفی خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا نسخه نامحدود افزونه داپلیکیتور پرو (Duplicator Pro) را به شما معرفی کنیم تا علاوه بر حل کامل این معضل با خیالی راحت سایت خود را بدون هیچ خطایی انتقال دهید و یا اینکه در زمانی که نیاز به بک آپ دارید با یک کلیک از سایت خود با پلاگین Duplicator Pro بک آپ تهیه کنید. 

داشتن یک نسخه پشتیبانی از سایت یکی از مهم ترین اولیت های هر وب مستر می باشد، افزونه داپلیکیتور یک افزونه بک اپ گیری از سایت می باشد که به ساده ترین صورت از سایت بک اپ کامل از تمامی محتوا، دیتابیس،افزونه ها ، قالب ها و… میگیرد و امکان بازگردانی بسیار راحتی، در حالت سایت یک نسخه نصبی ساده دارد.

 دانلود duplicator pro
افزونه بکاپ و ساخت بسته نصب آسان

امکانات افزونه دوپلیکتور پرو :

 • قابلیت تهیه یک پشتیبان کامل از کل سایت با تمامی محتوا
 • انتقال یک سایت وردپرس بین دامنه ها یا هاست های دلخواه خود
 •  یک سایت زنده به لوکال هاست
 •  انتقال یک سایت وردپرس از یک میزبان به میزبان دیگر
 •  تهیه یک نسخه پشتیبان دستی از یک سایت وردپرس یا قسمتی از یک سایت
 • برای استفاده مجدد یا توزیع آسان، یک سایت کل وردپرس را تنظیم کنید.
 • قابلیت انتقال یک سایت وردپرسی تنها با چند کلیک بدون اینکه بخوایید با ابزارهای برون ریزی و درون ریزی کار کنید.
 •  زمانبندی پشتیبان گیری
 • قابلیت انتقال یک سایت وردپرسی شبکه
 • به عنوان یک وب سایت مستقل جدید ، یک زیر مجموعه multisite نصب کنید
 •  ایجاد یک دیتابیس و کاربر با cPanel API
 •  اتصال مستقیم به cPanel از نصب کننده
 •  ارسال اعلان های ایمیل در زمانی که یک دوپلیکتور پرو با تهیه نسخه پشتیبان مشکل دارد
 • قابلیت انتقال یک سایت تا حجم 100 گیگابایت

کاربردهای افزونه Duplicator Pro

انتقال سایت از یک هاست به هاست دیگر شاید قصد انتقال سایت خود را از یک میزبان هاست به یک میزبان دیگر داشته باشید در اینجا افزونه داپلیکیتور بسیار کارآمد است! 

اما چگونه ؟ شاید شما استفاده از بک آپ مستقیم کنترل پنل Cpanel یا … را انتخاب کنید اما باید توجه کنید کنترل پنل هاست مبدا و هاست مقصد هر دو با هم مشترک باشند، خب شاید ما نیاز داشته باشیم سایت خود را از Direct Admin به Cpanel منتقل کنیم یا بلعکس یا حتی سایت خود را از کنترل پنل های ویندوزی به لینوکسی منتقل کنیم که تنها روش استاندارد استفاده از افزونه Duplocator است. 

ساخت بسته آسان نصب برای مشتریان با افزونه داپلیکیتور اگر صاحب یک کسب و کار اینترنتی که مرتبط با ارائه خدمات مبتنی بر طراحی قالب وردپرس هستید بی شک افزونه Duplicator کمک شایانی به شما خواهد کرد، شما می توانید از پروژه یا سایت های خود بسته آسان نصب تهیه کنید و در سایت مشتری خود آنها را نصب و‌ شخصی سازی ها را بر روی آن اعمال کنید. 

انتقال سایت از لوکال هاست localhost به هاست یا سرور بهترین و‌ کارآمد ترین روش فعلی برای انتقال سایت طراحی شده در لوکال هاست و انتقال آن به سرور استفاده از افزونه Duplicator Pro است.  

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2