shkhe
افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم FluentCRM ورژن 2.5.91 افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم FluentCRM ورژن 2.5.91
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم FluentCRM ورژن 2.5.91

اشتراک گذاری مطلب

افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم FluentCRM ورژن 2.5.91

 افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم FluentCRM : این محصول یک افزونه وردپرس مدیریت می باشد. اگر چه این سیستم خیلی ساده به نظر می‌رسد اما امکانات پیچیده و پیشرفته‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد و سرعت کار با آن بی‌نظیر است.

 پیشرفته‌ترین پلاگین ایمیل مارکتینگ برای وردپرس است. این پلاگین امکاناتی جذاب دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کمپین‌های ایمیلی بسازید. 

مدیریت مشتریان خود را انجام دهید. می‌توانید اتوماسیون ایمیلی ایجاد کنید امکان ارسال ایمیل‌ها از طریق سرور هاست شما وجود دارد. همچنین می‌توانید از سرویس‌های smtp ارسال ایمیل را انجام دهید. 

در کنار این موارد هماهنگی فوق‌العاده‌ای با معروفترین پلاگین های وردپرس دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پوسته فلوئنت سی‌ آر اِم
 افزونه ایمیل مارکتینگ پیشرفته وردپرس فلوئنت سی‌ آر اِم

چه پلاگین‌هایی با FluentCRM هماهنگ هستند؟

 • WooCommerce
 • Easy Digital Downloads
 • Fluent Forms
 • MailOptin
 • Elementor Forms
 • LifterLMS
 • LearnDash
 • TutorLMS
 • AffiliateWP
 • Paid Membership Pro
 • WishList
 • Restrict Content Pro
 • MemberPress
 • WPFusion

فلوئنت سی آر اِم یا fluentCRM چه کمکی به شما میکنه؟

به زبان ساده، با این افزونه crm وردپرس می‌توانی کمپین‌های فروش ایمیلی راه‌اندازی کنی، در سایتت اتومیشن راه‌اندازی کنی، امکانی که کمک می‌کنه بیشتر بفروشی. 

می‌تونی مخاطبانت را مدیریت کنی، یعنی یک CRM در سایتت در اختیار داری که می‌تونی علاقه‌مندان و مشتریانت رو دسته‌بندی کنی و آن‌ها را در لیست‌های مختلف قرار بدی و به هر کدام ایمیل‌های اختصاصی ارسال کنی.  

سوالات متداول افزونه FluentCRM :

آیا محدودیتی در مورد تعداد ایمیل هایی که می توانم ارسال کنم وجود دارد؟ نه ، هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید هر تعداد ایمیل که می خواهید ارسال کنید. (با توجه به قدرت سرور میزبانی خود یا سرویس smtp که استفاده می‌کنید) 

چند مخاطب می توانم اضافه کنم؟ فلوئنت سی آر اِم تعداد مخاطبین را که می توانید اضافه کنید محدود نمی کند. می توانید مخاطبین نامحدود داشته باشید.

 ایمیل ها چگونه ارسال می شوند؟ فلوئنت سی آر اِم ایمیل ها را با استفاده از سرویسSMTP ایمیل ارسال می کند. می توانید هر سرویس SMTP مانند MailGun ، SendGrid ، Amazon SES و غیره را با پلاگین فلوئنتSMTP متصل کنید و ایمیل های نامحدود ارسال کنید. ما توصیه می کنیم از Amazon SES استفاده کنید زیرا این یک راه حل قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. 

آیا فلوئنت سی آر اِم 100٪ روی هاست خودتان میزبانی می‌شود؟ بله ، فلوئنت سی آر اِم و کلیه اطلاعات آن 100٪ روی هاست خودتان است. به هیچ یک از سرورهای ما متصل نمی شود. شما مالک داده ها هستید و داده ها در سرور میزبانی شما میزبانی و ذخیره می شوند. 

آیا فلوئنت سی آر اِم با GDPR (مقررات محافظت از داده‌های عمومی) سازگار است؟ بله. اطلاعات شما هرگز مانند سرورهای MailChimp ، ActiveCampaign یا صدها CRM دیگر به سرور دیگری نمی رود. همه داده ها ذخیره می شوند و در وردپرس مدیریت می شوند.

 آیا فلوئنت سی آر اِم مشکلی در عملکرد وردپرس ایجاد نخواهد کرد؟ قطعا نه! از همان ابتدا، ما مطمئن شدیم که افزونه بر عملکرد سایت شما تأثیر نمی گذارد. همه اطلاعات کمپین ها و مخاطبین در جداول پایگاه داده سفارشی ذخیره می شوند تا بر پایگاه داده وردپرس شما تأثیر نگذارد. این برنامه با VueJS ساخته شده است و تنها زمانی اجرا می شود که به داشبورد مدیریت فلوئنت سی آر اِم بروید. همچنین، رابط کاربری مدیریت فلوئنت سی آر اِم بسیار سریع است زیرا SPA (برنامه تک صفحه ای) است و از طریق Ajax ارتباط برقرار می‌کند.  

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2