shkhe
افزونه گرویتی پرکس Gravity Perks ورژن 22.04.08 افزونه گرویتی پرکس Gravity Perks ورژن 22.04.08
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه گرویتی پرکس Gravity Perks ورژن 22.04.08

اشتراک گذاری مطلب

افزونه گرویتی پرکس Gravity Perks ورژن 22.04.08

افزونه گرویتی پرکس Gravity Perks : این محصول یک افزونه بسیار پر کاربرد و جانبی برای فرم سازی می باشد. این افزونه به شما امکان می دهد تا بتوانید یک فیلد شرایط و قوانین به فرم های خود اضافه کرده تا کاربران قبل از ارسال فیلد با قوانین و شرایط موافقت کنند. 

افزونه Gravity Perks Addons یک افزونه وردپرس فرم ساز است که ویژگی های متعدد و متنوعی را می توان به افزونه گراویتی فرم اضافه کرد. این مجموعه شامل یک افزونه اصلی و 32 افزونه کاربردی و سبک می باشد که با نصب هریک آن ها ویژگی یا ویژگی های جدیدی به گرویتی فرمز اضافه خواهد شد. 

همچنین امکان مدیریت افزونه ها در صفحه ویژه افزونه وردپرس گرویتی پرکس وجود دارد تا بتوان ویژگی ها را براساس نیاز فعال یا غیرفعال کرد. وجود این افزونه ها از جمله افزونه Gravity Perks Addons، گرویتی فرمز شما را بسیار قدرتمند تر از گذشته خواهد کرد و قابلیت های بسیاری به آن اضافه می کند. 

اگر قصد دارید در طراحی سایت حرفه ای شوید بایستی از محصولات حرفه ای استفاده کنید . افزونه Gravity Perks Addons مجموعه حرفه ای از افزودنی های گرویتی فرمز است در ادامه به ویژگی های دیگر این افزونه می پردازیم.

افزودنی های گرویتی پرکس Gravity Perks Addons
پلاگین Gravity Perks Addons

Gravity Perks WordPress Plugin

Perk ها چه هستند؟ Perk ها پلاگین هایی هستند که توسط Gravity Perks طراحی شده اند، که ویژگی های جدیدی برای گرویتی فرمز اضافه می کنند. 

فرم های GP Nested برای مدیریت بهتر فرم های پیچیده فرم ها را در فرم ها ایجاد کنید.

 پر کردن GP گزینه ها و مقادیر فیلد را به صورت پویا فیلتر کرده و با پست ها، کاربران، طبقه بندی ها، اصطلاحات، ورودی های گرویتی فرمز و پایگاه های داده پر کنید. تقریباً هر چیزی! 

شناسه منحصر به فرد GP شناسه های منحصر به فرد (به عنوان مثال شماره مرجع، کد، شماره فاکتور و غیره) را هنگام ارسال برای گرویتی فرمز خود ایجاد کنید. 

قیمت گذاری مشروط GP برای فیلد های محصول Gravity Form قیمت گذاری انعطاف پذیر و مشروط ایجاد کنید.

 گزینه های محدود GP تعداد دفعاتی که ممکن است یک انتخاب برای فیلد های چند گزینه ای انتخاب شوند را محدود کنید (به عنوان مثال Radio Buttons ، Drop Downs ، کادرهای تأیید و غیره).

تاریخ های محدود GP روزهایی را که می توانید برای فیلد انتخابگر تاریخ گرویتی فرمز انتخاب کنید، محدود کنید. 

ارائه پیش نمایش ارسال GP پیش نمایش ارسال ساده را اضافه کنید تا به کاربران اجازه دهد قبل از ارسال فرم، صحت آن را تأیید کنند. 

تاریخ های مشروط GP به فیلدهای تاریخ اجازه می دهد تا در منطق شرطی گرویتی فرمز استفاده شوند.

 فیلد های تجارت الکترونیکی GP با پشتیبانی از بخش های مالیات، تخفیف ها و زیر مجموعه ها، گرویتی فرمز ها را برای تجارت الکترونیک مناسب تر کنید. 

ارسال های محدود GP تعداد ورودی هایی که تقریباً توسط هر آیتمی قابل ارسال است را محدود کنید (به عنوان مثال کاربر، نقش، IP، مقدار فیلد). ۳۰ روز ضمانت ۱۰۰٪ بازگشت پول!

چرا Gravity Perks خریداری کنید؟

Gravity Perks یک سیستم عامل و سیستم تحویل برای “Perk ها” است. Gravity Perks را نصب کنید و سپس هر کدام از Perk های گرویتی فرمز را برای شما جذاب تر می کند را فعال کنید. این مانند JetPack است اما به طور خاص برای گرویتی است. 

پشتیبانی هدفمند Gravy Perks هدفمندانه توسط تمام تیم Gravity Wiz پشتیبانی می شود، که شامل یک توسعه دهنده اصلی گرویتی فرمز است. ما مشتاق و قادر به کمک هستیم! در ادمین مدیریت کنید. Perk های خود را مستقیماً از ادمین وردپرس نصب و مدیریت کنید. ویژگی های مورد نیاز خود را بدون دردسر نصب دستی پلاگین ها دریافت کنید.

 ادغام یکپارچه وقت خود را برای یادگیری یک سیستم جدید تلف نکنید. Gravity Perks به طور یکپارچه با رابط های موجود گرویتی فرمز ادغام می شوند. 

سازگاری به جلو خرید Gravity Perks به شما امکان دسترسی به همه امتیازات را می دهد. 

مستندات قابل اعتماد ما به مستندات خود افتخار می کنیم. هر Perk قبل از انتشار به طور خلاصه مستند شده و با هر نسخه به روز می شود. شاید تعجب کنید …

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2