shkhe
افزونه گوتنکن Gutencon ورژن 2.0 افزونه گوتنکن Gutencon ورژن 2.0
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه گوتنکن Gutencon ورژن 2.0

اشتراک گذاری مطلب

افزونه گوتنکن Gutencon ورژن 2.0

افزونه گوتنکن Gutencon : پلاگین های زیادی در بازار وجود دارند اما گوتیکن دارای بلوک های سئو شده با انواع گوناگونی از طرح ها می باشد. 

که این ویژگی برای کاربران و موتور جستجو بسیار عالی به نظر می رسد. همچنین ، هر بلوک دارای تنظیمات سئو است که در آن برچسب ها و سایر گزینه ها را تغییر دهید. برای دریافت اطلاعات از مزیت ها و ویژگی های دیگر این افزونه تا انتها این مطلب را مطالعه نمایید. 

در یک نگاه این افزونه برای ایجاد پست های با کیفیت بالا و عالی طبق بروزرسانی های اخیر گوگل است. که طبق قوانین جدید آن داشتن محتوای خوب کافی نیست ، بنابراین باید محتوا از کیفیت خوب ، طراحی و سازماندهی خوب هم برای دسکتاپ و هم موبایل بر خوردار باشد و این جایی است که می توانید از گوتیکن بهره مند شوید و استفاده کنید.

 این افزونه یکی از نیاز های اساسی در وردپرس است که قطعاً دیده شدن سایت شما را افزایش می دهد. و مجموعه کاملی از ابزارهای بازاریابی و سئو را به طور مستقیم در ویرایشگر گوتنبرگ در اختیار شما قرار میدهد.

 افزونه گونیکن برای ساخت پست ها و وبلاگ بسیار عالی و قدرتمند عمل میکند که باعث بهتر دیده شدن سایت شما در موتور های جستجو می شود. 

افزونه گوتیکن از ابزارهای بازاریابی و تقویت کننده سئو و لیست ساز برای گوتنبرگ می باشد. این افزونه از ادان های صفحه ساز معروف و بسیار عالی وبسیار پر طرفدار گوتنبرگ است.  

بهترین افزودنی صفحه ساز کوتنبرگ
پوسته گوتنکن

گوتیکن با هر موضوعی و در هر سایتی کار می کند و بیشترین مزیت را می توان در موارد زیر بدست آورد:

  • صفحات
  • فهرست ها
  • مقایسه (قیمت یا مشخصات)
  • وبلاگ ها
  • رویداد سایت ها
  • آموزش ها و دستورالعمل های آنلاین
  • و غیره
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2