shkhe
افزونه مخفی سازی وردپرس | افزونه Hide My Wp Ghost نسخه 6.0.13 افزونه مخفی سازی وردپرس | افزونه Hide My Wp Ghost نسخه 6.0.13
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه مخفی سازی وردپرس | افزونه Hide My Wp Ghost نسخه 6.0.13

اشتراک گذاری مطلب

افزونه مخفی سازی وردپرس | افزونه Hide My Wp Ghost نسخه 6.0.13

پلاگین Hide My Wp Ghost : افزونه ای که با ایجاد روش های پنهان سازی در وردپرس و پایگاه داده،راه نفوذ در وبسایت شما را برای هکرها و افراد خرابکار می بندد. 

از نسخه 6 به بعد افزونه بسیار مرتب و منظم و بخش بندی شده بصورت زیر است و محیط کاربری(ui) کاملا بهبود یافته و شما میتوانید راحت تر تنظیمات را کانفیگ کنید: با افزونه Hide My Wp Ghost می توانید وردپرس خود را به هر سیستم مدیریت محتوای دیگری شبیه سازی کنید و وردپرس خود را از تمام ابزارهای اسکن سایت مانند وپلایزر و… مخفی کنید.

کنترل سرعت سایتتان را به دست بگیرید و آنرا افزایش دهید. افزونه Hide My Wp Ghost یک افزونه وردپرس امنیت افزونه ی مخفی ساز و محافظ وردپرس و پایگاه داده در برابر حملات و تزریق های اسکریپتی است. 

همچنین با افزونه وردپرس Ghost ورود URL به سیستم wp شما را پنهان کرده و URL مدیر را تغییر نام می دهد. حملات امنیتی XSS ،SQL Injection را به وب سایت وردپرس شما شناسایی و مسدود می کند.

افزونه مخفی سازی وردپرس
پلاگین Hide My Wp Ghost

 امنیت حرفه ای وب سایت وردپرسی با  Hide My Wp Ghost

انتخاب سطح بندی حالت امنیتی وب سایت. در این حالت شما 3 انتخاب دارید: 

انتخاب اول : پیش فرض (نا امن) که همانطور که از اسمش پیداست شما وب سایت وردپرسی امنی ندارید. 

دوم : حالت ایمن، در این حالت شما از امنیت پیشرفته افزونه برخوردارید و از وب سایت وردپرسی شما در برابر هرگونه تهاجم هکرها جلوگیری بعمل خواهد آمد. 

 سوم: حالت شبح، نامگذاری اصلی افزونه بر همین عملکرد فوق العاده می باشد. توسط این افزونه نوع سیستم و افزونه های که به کار گرفته شده است از دید هکر ها مخفی می شود. در مرحله دوم شما می توانید در افزونه مخفی سازی وردپرس نقشه کشی های وب سایت وردپرسی خود را ریز به ریز تغییر دهید. و همه درب ها را برای هرگونه تهاجم هکرها به سایت خود ببندید. این حالت همه مسیرهای پیش فرض وردپرس قابل تغییر بوده و حتی می توانید به مسیر دلخواه خود تغییر دهید. 

قسمت سوم در تنظیمات افزونه Hide My Wp Ghost در این مرحله شما مسیرهای ورود به سایت خود را به هر مسیر دیگری که مد نظرتان است. تعویض کرده و امنیت در سایتتان را به نهایت خود برسانید.

 در گام چهارم سیستم امنیتی مقابله با حملات مخرب و آسیب زن بروت فورث وارد عمل شده و می تواند سپر مقابله ای خود را در برابر حملات بروت فورث برای وب سایت وردپرسی شما را فعال و غیر آسیب پذیر کند.

ادامه امنیت وب سایت با افزونه :

گام پنجم بطور مستمر و مداوم می توانید اسکن های امنیتی از سایت خود را ببینید. و وضعیت سلامت سایت خود را با افزونه مخفی سازی وردپرس Hide My Wp Ghost چک نمایید.

نکته جالب و فوق العاده مرحله ششم این افزونه در اینجاست که سازگاری کامل با انواع افزونه های معتبر دنیای وردپرس را دارا می باشد. شما هرکدام یک از افزونه های زیر را که بخواهید می توانید بطور همزمان با افزونه امنیت حرفه ای Hide My WP Ghost بصورت همزمان نصب و فعال داشته باشید. 

مرحله هفتم که بسیار با اهمیت و ارزشمند در هر افزونه ای مرحله پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات سیستم است. در هر زمان که بخواهید می توانید فایل پشتیبانی را بازیابی نمایید.  

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2