shkhe
افزونه JetEngine | افزونه جت انجین ورژن 3.0.0 افزونه JetEngine | افزونه جت انجین ورژن 3.0.0
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه JetEngine | افزونه جت انجین ورژن 3.0.0

اشتراک گذاری مطلب

افزونه JetEngine | افزونه جت انجین ورژن 3.0.0

 افزونه جت انجین JetEngine : این محصول یک افزونه بسیار ضروری برای صفحه سازی المنتور می باشد. 

افزونه JetEngine به شما اجازه می دهد پست های سفارشی و طبقه بندی ایجاد نمایید. این مجموعه از ویجت های داینامیک برای نمایش محتوا داینامیک فراهم کرده است. 

اگر بخواهیم به زبان ساده تری این افزونه را توضیح دهیم مثلا : شما می خواهید یک نوع از پست وب سایت خود را به صورت نمونه کا یا گالری تصویر نمایش بدهید.

 اگر قالب سایت و یا وردپرس شما پست نمونه کار نداشته باشد با استفاده از افزونه جت انجین می توانید نمونه کار را ایجاد کنید و تمامی نمونه کار های رو در اون نوع پست نشان بدهید.

 با افزودنی جت انجین از ایجاد پست تایپ های سفارشی و فیلدهای متای سفارشی ACF بدون استفاده از css و php لذت ببرید.

 افزودن پست تایپ و تکسونومی سفارشی ، ایجاد قالب پس تایپ و تکسونومی ، نمایش قالب ها در لیست ها و بلوک ها و استفاده از ویجت های منحصر به فرد قابلیت هایی است که جت انجین در اختیاز شما قرار می دهد.

 از ابزارک های این افزونه میتوان به فیلد داینامیک ، فیلد تصویر تکرار شونده ، لینک داینامیک و متا داینامیک نام برد.  

افزونه جت انجین
پلاگین JetEngine

ویژگی های افزونه JetEngine :

  • عالی برای افزودن انواع پست تایپ های سفارشی مانند خدمات ، اعضای تیم ، نمونه کار ، محصولات و...
  • بهترین سازگاری برای ایجاد تکسونومی سفارشی
  • امکان ایجاد قالب پست تایپ
  • انواع متافیلدهای متنوع مانند تصاویر ، گالری ، اسلایدر ، انتخاب گر رنگ و...
  • ابزارک فیلد داینامیک
  • ابزارک عکس داینامیک
  •  لینک داینامیک
  •  تکرارشونده داینامیک
  • جستار پست های مرتبط پویا

کاربرد های کلی افزونه جت انجین چیست؟

افزونه جت انجین یکی از افزونه های بسیار کاربردی برای راه اندازی انواع پست تایپ ها، متا دیتا ها، نمایش انواع فیلد های داینامیک، نمایش انواع پست تایپ ها، ساخت قالب های نمایشی، ساخت پروفایل کاربران و… می باشد. 

دقت کنید که منظور ما درباره متا دیتا همان زمینه های دلخواه “Meta Data – Custom Fields” می باشد. 

در زیر با تعدادی از موارد کارکردی و توضیحاتی هر چند کوتاه درباره آنها که با دانلود افزونه جت انجین به آن دست پیدا خواهید کرد آشنا می شوید:

 پست تایپ در پلاگین جت انجین المنتور : هر صفحه ای که در هر وب سایتی دیده می شود به نوعی از یک نوع پست تایپ تبعیت می کند. به عبارتی هر نوع پست تایپ مخصوص صفحه ای خاص در سایت ها می باشد. به عنوان مثال پست های خبر در یک وب سایت خبری از نوع پست تایپ نوشته می باشد. از جمله مهمترین پست تایپ های وردپرس پست تایپ های نوشته، پست تایپ برگه و پست تایپ محصول می باشد که شما در سایت های خود از آن استفاده می کنید.

 متا دیتا در پلاگین جت انجین : به صورت کلی هر پست تایپ دارای اطلاعاتی مانند عنوان، خلاصه، تاریخ و… می باشد. پست تایپ های مختلف بسته به کارکرد خود ممکن است تنها از چند متا دیتای خاص استفاده کنند.

 پروفایل کاربران با افزونه Jet Engine : یکی از ویژگی های افزونه جت انجین این مورد می باشد که شما برای صفحه های کاربران خود می توانید از این پلاگین کاربردی استفاده کنید. البته برای پیاده سازی مواردی مانند ساخت صفحه های پروفایل اجتماعی نیاز به مهارت کافی برای ساخت آن دارید. نمایش اطلاعات با افزونه جت انجین : استفاده از افزونه جت انجین کنار افزونه Elementor Pro میتواند تجربه ای بسیار دلپسند را برای طراحی انواع سایت های وردپرسی برای شما فراهم سازد. با این امکان شما می توانید انواع مدل های نمایش پست تایپ ها را برای خود شخصی سازی کنید.

کار اصلی افزونه جت انجین چیست؟

فرض کنید شما یک وب سایت وردپرس دارید که نیاز به داشتن اطلاعاتی دارد که در متا های وردپرس موجود نیست. به عنوان مثال ممکن است شما وب سایتی داشته باشید که نیاز به دریافت کد ملی کاربر داشته باشد. 

کد ملی کاربران در متا دیتا های پیش فرض وردپرس وجود ندارد. از این رو نیاز به یک افزونه ساخت متا دیتا مانند پلاگین جت انجین درون سایت احساس میگردد. 

دقت کنید برای موارد این چنینی نیازی به افزونه المنتور نمی باشد اما کارکرد اصلی افزونه Jet Engine کنار دانلود افزونه المنتور پرو خود را نمایش میدهد. 

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2