shkhe
افزونه وردپرس Rankie ورژن 1.7.1 افزونه وردپرس Rankie ورژن 1.7.1
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه وردپرس Rankie ورژن 1.7.1

اشتراک گذاری مطلب

افزونه وردپرس Rankie ورژن 1.7.1

 افزونه Rankie : رنکی یک افزونه قدرتمندی است که به شما کمک می کند به آسانی کلمات کلیدی وب سایت خود را ردیابی کنید. که این ویژگی به شما نشان می دهد از جایگاه خود در موتور جستجو در رده چندم هستید. 

با آگاهی از جایگاه خود می توانید برای بهبودی سئو خود تلاش کنید و اقدامات لازم را انجام بدهید. همچنین می توانید میزان کاستی خود را پیدا کرده و آن را رفع کنید.

 این افزونه کلمات کلیدی دیگری به وب سایت شما پیشنهاد می دهد. حتما برای بالابردن سئوی سایت خود ، کلمات کلیدی انتخاب کرده اید . 

اما این کلمات تا چه اندازه شما را به هدف تان نزدیک کرده است ؟ امروزه یکی از راه های موفقیت در بازار دیجیتال استفاده از امکان تحلیل و تصمیم برای استراتژی های مناسب است.

 یکی از این امکاناتی که امروزه هر کسب و کار اینترنتی باید آن را رعایت کند بحث تحلیل رفتار رقباست. که این امر شامل تمامی موارد از جمله نحوه لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی, نحوه بازاریابی, نحوه تبلیغات , مباحث مربوط به حوزه ایمیل مارکتینگ و …. می باشد.

 با بهره گیری از افزونه وردپرس رنکی شما به راحتی می توانید کلمات کلیدی خود را تا سقف 1680 کلمه را اضافه کنید. و از وضعیت لحظه به لحظه آن باخبر باشید و سریع تر از بقیه رقبا بهترین جایگاه های گوگل را تصرف کنید.

پلاگین Rankie
دیدن رتبه سایت در گوگل با رنکی

ویژگی های افزونه Rankie :

  • امکان پیگیری رتبه نتایج گوگل
  • امکان گزارش دهی رتبه نتایج گوگل
  • گزارش دهی به صورت ایمیل

امکانات دیگر افزونه رنکی :

از جمله امکانات مهمی که می توان در افزونه Rankie به آن اشاره کرد, بحث گزارشات می باشد. با استفاده از این قابلیت, افزونه به شما نمودار کاملی از وضعیت کلمه را به صورت ماهانه و سالانه ارائه می دهد.

که این ابزار به راحتی می تواند بهترین استراتژی های سئویی را برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد. یکی از امکانات جالب و ویژه افزونه رنکی امکان مشاهده وضعیت کلمه در کشورهای مختلف می باشد که این مورد می تواند بر روی فروش خارج از کشور نیز برای شما مؤثر باشد. 

از جمله نکاتی که برای خریداران محصول شاید پیش بیاید بحث تداخل پلاگین Rankie با افزونه وردپرس Yoast Seo می باشد. که باید به این نکته اشاره کرد که هیچ تداخلی با هم ندارند. و به طور کلی مکمل همدیگر در مسیر رسیدن سایت و کسب و کار اینترنتی شما به موفقیت و اهداف مدنظرتان است. 

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2