shkhe
افزونه اسمارت سکشن Smart Sections Theme Builder نسخه 1.7.0 افزونه اسمارت سکشن Smart Sections Theme Builder نسخه 1.7.0
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه اسمارت سکشن Smart Sections Theme Builder نسخه 1.7.0

اشتراک گذاری مطلب

افزونه اسمارت سکشن Smart Sections Theme Builder نسخه 1.7.0

افزونه Smart Sections : شما می توانید با استفاده از این افزونه سر تیتر های افقی و عمودی جدیدی را برای وب سایت خود طراحی و ایجاد نمایید.

 همچنین می توانید با سر تیتر های پیش فرض قالب خود جاگزین کنید. با استفاده از این افزونه برای صفحه های محتوا می توانید پاورقی ، سایدبار ، مگا منو و منو های موبایل طراحی کنید. 

الگوهای طراحی فهرست بندی کارت را برای Grid های پست یا صفحات آرشیو خود ایجاد کنید. Smart Sections Theme Builder پلاگینی در وردپرس است که می توانید هر بخشی از وبسایت خود را به صورت تصویری با WPBakery Page Builder a.k.a Visual Composer ویرایش و تنظیم کنید. 

Smart Sections Theme Builder افزونه ای قدرتمند برای وردپرس است که به کمک آن می توانید تمام بخش های وب سایت خود را درست مانند صفحه سازهایی همچون ویژوال کامپوزر (Visual Composer) با صفحه ساز WPBakery ویرایش کرده و به صورت سفارشی درآورید.

 علاوه بر این Smart Sections Theme Builder به شما اجازه می دهد برای وب سایت خود هدرهای افقی یا عمودی بسازید آن را به جای هدف قالب پیش فرض قرار دهید.

 همچنین امکان ایجاد فوتر، سایدبار، مگامنو، منوی موبایل برای صفحات محتوا نیز وجود دارد. افزونه Smart Sections Theme Builder یک انقلاب بزرگ در طراحی قالب سایت محسوب میشود ، با این افزونه شما می توانید تک تک بخش های سایتتان رو با ویژوال کامپوزر طراحی کنید ، این افزونه می تواند مسیر زندگی شما رو به عنوان یک طراح سایت تغییر دهد .

افزونه اسمارت سکشن
 Smart Sections Theme Builder

ویژگی های افزونه  اسمارت سکشن  :

  کنترل کل وبسایت وردپرس خود را در دست بگیرید. به لطف Smart Sections، می توانید هر بخش از وبسایت خود را با WPBakery Page Builder a.k.a Visual Composer طراحی کنید. شما می توانید یک سرتیتر جدید برای وبسایت خود به صورت افقی یا عمودی ایجاد کرده و آن را جایگزین سرتیتر پیش فرض کنید. همچنین می توانید برای صفحه های محتوا، پاورقی، سایدبارها، مگا منو و منوهای موبایل طراحی ایجاد کنید. 

الگوهای طراحی فهرست بندی کارت را با Smart Section ایجاد کنید و با کد کوتاه VC Elementبه هر صفحه ای که می خواهید اضافه کنید! با کد های کوتاه پست Smart Sections می توانید طراحی های فهرست بندی کارت را برای صفحات آرشیو خود ایجاد کنید. ما کد کوتاه VC Elementویژه ایجاد کرده ایم تا بتوانید فهرست بندی های کارت خود را آزادانه و بصری با رابط ویژوال کامپوزر طراحی کنید. با کد کوتاه “Post Listing”، می توانید فهرست بندی های Masonry پست را با یک دکمه بارگذاری بیشتر یا اسکرول بی نهایت با گزینه های پیشرفته داده، ایجاد کنید. 

بخش های مختلف را در اندازه های مختلف صفحه نمایش دهید. بخش های هوشمند را می توان برای هر اندازه صفحه کاملاً پاسخگو ایجاد کرد. برای نمایش بخش های مختلف خود می توانید اندازه پیکسل خاصی از صفحه را تعیین کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک سرتیتر متفاوت در صفحه های دسکتاپ، دیگری در تبلت و یک سرتیتر کاملا متفاوت در صفحه های تلفن همراه نشان دهید.

گزینه های نامحدود طراحی با Smart Styles با استفاده از “Smart Styles”، می توانید عناصر Smart Sections ما را با جزئیات جامع تنظیم کنید. شما می توانید عناصر خود را با هر فیلد طراحی از “گزینه های طراحی” ویژوال کامپوزر طراحی کنید. Smart Style برای همه عناصر کد کوتاه دارای یک ویرایشگر طراحی متن است. شما می توانید نه تنها عناصر بلکه هر بخش داخلی آن را طراحی کنید. یکی دیگر از ویژگی های پیشگامانه این است که شما می توانید استایل های مختلفی را هنگام فعال بودن عنصر اضافه کنید.  

مختصری از قابلیت های Smart Sections Theme Builder :

  • قابلیت طراحی هدر و فوتر با ویژوال کامپوزر
  • امکان طراحی قالب تک نوشته ، تک برگ و پست تایپ سفارشی با ویژوآل کمپوزر
  • امکان طراحی جداگانه تمام صفحات آرشیو با ویژوآل کمپوزر
  • قابلیت سفارشی سازی تنظیمات و قالب های هدر و فوتر و تک نوشته و …. برای یک پست ، یک برگه ، یک دسته بندی و یا یک نویسنده خاص
  • دارای 25 المنت اختصاصی برای نمایش محتوا به شکل پویا و دینامیک
  • قابلیت پوشش تکسونومی ها و پست تایپ های سفارشی
  • قابلیت ایمپورت قالب های پیش ساخته آماده
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2