shkhe
افزونه Snip | افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ نسخه 2.29 افزونه Snip | افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ نسخه 2.29
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه Snip | افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ نسخه 2.29

اشتراک گذاری مطلب

افزونه Snip | افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ نسخه 2.29

افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ : فزونه Snip یک افزونه وردپرس سئو برای افزون اسکیما به سایت وردپرس است.

 افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ یک افزونه وردپرس نوآورانه در زمینه داده های ساختاریافته و اسکیما برای وردپرس است که اسنیپت های غنی و نتایج جست و جوی غنی ایجاد می کند.

داده های ساختاریافته به موتورهای جست و جو کمک می کند تا ماهیت محتوای صفحه شما را متوجه شوند و فهم کاملی از آن بدست آورند.

 با استفاده از افزونه اسکیما وردپرس اسنیپ تاثیر جانبی خارق العاده در نتایج جست و جوی گوگل، یاندکس، بینگ، یاهو و… مشاهده کنید. موتورهای جست و جو سعی دارند تا مثل یک انسان فکر کنند.

 هدف شما وقتی یک عبارت در موتور هایی مثل گوگل جست و جو می کنید چیست؟ صد البته که میخواهید بهترین و مناسب ترین نتیجه رو بدست بیاورید.

 حالا بهترین نتیجه چیست؟ صد البته موردی که بهترین مطالب را ارائه میدهد. ولی آیا همه چیز در بهتر بودن مطالب خلاصه میشود؟ در میدان رقابت، کسی که محتوای خود را بهتر به موتورهای جست و جو بفهماند پیروز می شود. 

پس اگر محتوای ضعیف تری نسبت به رقبا دارید زیاد نگران نباشید! چون با افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ می توانید جایگاه بالاتری در نتایج جست و جو داشته باشید!

افزونه Snip
 افزونه وردپرس نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

معرفی افزونه اسکیما وردپرس اسنیپ

نشانه گذاری داده های ساختاریافته به صورت خودکار داده های ساختاریافته در وردپرس یک مبحث تکنیکال است. فقط یک اسکیما بسازید و بقیه کارها را به اسنیپ محول کنید! به این قابلیت “اسنیپت های سراسری” میگوییم. یک اسنیپت سراسری بسازید و با وضع مجموعه ای از قوانین ، به اسنیپ بگویید که در کجا باید آن را به صورت خودکار قرار دهد! با این کار نیازی به تنظیم اسکیما برای هر نوشته ، محصول و … ندارید و اسنیپ با توجه به قوانین شما ، به صورت خودکار هر جایی که لازم است ، تنظیمات لازم را انجام می دهد. به همین سادگی تمام شد! 

سئو جای هیچ بحثی وجود ندارد که داده های ساختاریافته باعث می شوند رتبه بالاتری در موتورهای جست و جو بدست آورید! این اتفاق به این علت است که تکه کدهای اسنیپت ، به موتورهای جست و جو می فهمانند که قرار است چه نوع محتوایی در سایت شما پیدا کنند. این کدها به فهم بهتر موتورهای جست و جو کمک می کنند. 

افزایش تعداد کلیک (نرخ CTR) برای یک جست و جو ، میلیون ها نتیجه وجود دارد و مطئنم که شما میخواهید، کاربر سایت شما را انتخاب کرده و روی آن کلیک کند. این کار را می توان با نمایش متفاوت سایت شما نسبت به بقیه سایت ها انجام داد! 

بهینه سازی من برای سرعت خیلی ارزش قائل هستم. اسنیپ هیچ گونه فایل CSS ، Javascript ، تصاویر و هرچیز دیگری را در فرانت اند بارگیری نمی کند!

پیش نیازهای افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

  • این افزونه اسکیما وردپرس snip به PHP نسخه 7.3 و بالاتر برای عملکرد صحیح نیاز دارد
  • نسخه پیشنهادی PHP توسط اسنیپ ، نسخه 7.4 است
  • شما به وردپرس 5.0.0 . بالاتر نیاز دارید.
  • هر لایسنس فقط بر روی یک دامنه کار می کند.
  • جهت استفاده از افزونه باید ioncube loader بر روی هاست فعال باشد (به صورت پیشفرض ioncube در تمامی هاست ها فعال است).
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2