shkhe
افزونه سوپر بکاپ | پلاگین Super Backup & Clone نسخه 2.3.3 افزونه سوپر بکاپ | پلاگین Super Backup & Clone نسخه 2.3.3
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه سوپر بکاپ | پلاگین Super Backup & Clone نسخه 2.3.3

اشتراک گذاری مطلب

افزونه سوپر بکاپ | پلاگین Super Backup & Clone نسخه 2.3.3

پلاگین Super Backup & Clone : با افزونه Super Backup & Clone می توانید فایل های پشتیبان خود را در سیستم های ابری مثل گوگل درایو و یا هاست و یا دانلود کرده و در هارد خود ذخیره کنید هر وقت لازم شد فقط با یک کلیک ان را برگردانید.

 قابلیت بکاپ گیری بصورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه همچنین در تاریخ های که از قبل تنظیم شده را به شما میدهد یکی دیگر از ویژگی هایاین افزونه وردپرس است. 

یکی دیگر از امتیازات این افزونه اینست که میتواند اسنپ شات ها یا همان بکاپ های جامعی که دارد را در بازه های زمانی مختلفی از جمله ساعتی، روزانه، هفتگی و دیگر زمان ها به طور خودکار انجام دهد.

 شما در عرض چند دقیقه میتوانید بکاپ گیری کاملی از وبسایت خود داشته باشید. جداول را انتخاب کنید. مقصد مورد نظر را تعیین کنید و دکمه بکاپ را فشار دهید. باور کنید بکاپ گیری تا به حال به این اندازه، آسان و لذت بخش نبوده و در محیطی به این زیبایی صورت نگرفته است.

افزونه Super Backup & Clone
پلاگین Super Backup & Clone

ویژگی های افزونه :

1.داشبورد قدرتمند: با یک نگاه به داشبرد اطلاعات کلی و سریع از نمونه های پشتیبان های موجود را مشاهده کنید

 2.پشتیبان ابری: با افزونه Super Backup & Clone بسیار راحت به سیستم های ابری افزونه را وصل کنید. اگر می‌خواهید امنیت بیشتری داشته باشید، این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا نسخه‌های پشتیبان خود را در فضای ابری آپلود کنید، فقط در صورتی که سرور شما به طور کامل بسوزد! افزونه سوپر بکاپ به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی بین همه فایل‌ها یا فقط آنهایی که واقعاً به آن‌ها نیاز دارید، فقط در چند دقیقه با سیستم های ابری همگام‌سازی کنید. این همه به طور خودکار بر اساس برنامه ای که شما تعریف می کنید اتفاق می افتد! 

3.پشتیبان فوری را تنظیم کنید: می توانید یک یا هر تعداد پشتیبان داشته باشید.

 4.انتقال پشتیبان برای وردپرس: با یک کلیک فایل پشتیبان خود را انتقال دهید.

 5.گزارش لحظه ای: به راحتی تمام کارهای پشتیبان گیری را ردیابی کنید و همیشه از وضعیت فعلی آخرین نسخه پشتیبان خود مطلع شوید.

 6.انتقال از سیستم: اگر یک نسخه پشتیبان در هارد دیسک مورد اعتماد خود ذخیره کرده اید، این ویژگی به شما امکان می دهد آن را به راحتی وارد کنید و به نصب فعلی وردپرس خود منتقل کنید! شما کنترل کاملی بر روی فایل‌هایی دارید که منتقل می‌شوند، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که پس از تکمیل انتقال، نصب را خراب نمی‌کنند. 

7.بازیابی با یک کلیک: هر پشتیبان را انتخاب کنید، روی بازگردانی، کلیک کنید! 

8.راه‌اندازی آسان: یک بازدید سریع از برگه «تنظیمات عمومی» به شما امکان می‌دهد اعلان‌های ایمیل را تنظیم کنید، یک سهمیه، فهرست پشتیبان (در همان سرور) تعریف کنید یا به سادگی فایل‌های پشتیبان موجود را پاک کنید. 

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2