shkhe
افزونه جدول ساز حرفه ای وردپرس | افزونه Tablenator نسخه 2.1.92 افزونه جدول ساز حرفه ای وردپرس | افزونه Tablenator نسخه 2.1.92
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه جدول ساز حرفه ای وردپرس | افزونه Tablenator نسخه 2.1.92

اشتراک گذاری مطلب

افزونه جدول ساز حرفه ای وردپرس | افزونه Tablenator نسخه 2.1.92

افزونه Tablenator : استفاده از جدول در سایت اسکن مطالب را آسان تر می کند . بدین صورت کاربران رضایت بیشتری نسبت به سایت شما خواهند داشت و در نهایت موجب ماندگاری کاربر می شود.

 این نکته ای است که حتما یک طراح باید بداند. با اینکه ویرایشگر وردپرس امکانات جذابی را دارست اما در ساخت جدول بسیار ضعیف عمل کرده است.

 هرچند در سال هایی افزونه هایی ارائه شد اما کارایی درستی را دارا نبود و یا اینکه با فارسی سازگار نبود. تا اینکه شرکت Tekanewa پلاگینی بسیار حرفه ای برای ساخت جداول زیبا ارائه کرد.

افزونه جدول ساز Tablenator با پشتیبانی از کدهای کوتاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید جداول خود را در قسمت های مختلف وبسایت خود نمایش داده و آن ها کنترل و مدیریت کنید.

همچنین امکانات امکان جستجو و مرتب سازی می‌باشد که کاربران به وسیله آن می‌توانید فیلدهای جداول را جستجو کنند.

افزونه جدول ساز حرفه ای وردپرس
پوسته جدول ساز حرفه ای وردپرس

معرفی افزونه :

همه ی سئو کاران این را می دانند که واکنش گرایی یا ریسپانسیو سایت از مهترین ها است. افزونه جدول حرفه ای وردپرس tablenator در دستگاه های مختلف جداول را به بهترین حالت نمایش می دهد. 

و شما هم نیز می توانید تنظیمات واکنش گرایی را با توجه به سلیقه خودتان تنظیم نمایید. در طراحی با افزنه جدول حرفه ای هیچ محدودیتی در ایجاد یا تعداد ردیف ها و ستون ها وجود ندارد. 

و با توجه به نیازتان هر تعداد ردیف برای جدول تان ایجاد نمایید. همچنین شاید بخواهید امکان دانلود جدول را برای کاربرانتان فراهم کنید.

 پلاگین tablenator امکان دانلود جدول به صورت اکسل یا .csv را داراست و به راحتی می توانید دکمه آن را در بالای جدول تان قرار دهید. در صورتی هم که پرینت جدول نیاز باشد می توانید دکمه جهت چاپ یا print اضافه نمایید تا کاربران تنها با یک کلیک بتوانند جدول را پرینت نمایند.

 ویرایشگر افزونه جدول ساز وردپرس بسیار حرفه ای طراحی شده که امکانات زیادی در رابطه با متن اضافه می کند. و همچنین شما می توانید تصویر مورد نظرتان از رسانه وردپرس در درایه های جدول جایگزاری نمایدد. 

همچنین آیکن های جذابی در افزونه تعبیه شده است که امکان استفاده از آیکون مراجعی چون fontawesome.com و چندین مرجع دیگر را برای شما فراهم می کند. استفاده از آیکن به همراه متن در خوانایی و جذابیت آن تاثیر شگفت انگیزی خواهد گذاشت. 

پلاگین جدول advance table ویژال کامپوسر المانی را ایجاد می کند که تنظیمات را در آن قسمت نیز می توانید ویرایش و تنظیم نمایید. همچنین امکان تولید شرتکد در افزونه قرار گرفته است که در موقعیت هایی که ویژال کامپوسر کارایی ندارد شما بتوانید جدول تان را به نمایش درآورید.

قابلیت های افزونه ایجاد جدول Tablenator

  • کاملا واکنش گرا
  • امکان گرفتن خروجی از اطلاعات
  • امکان مرتب سازی جدول
  •  جستجو در جدول
  • امکان ایجاد کد کوتاه
  • و امکانات دیگر…
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2