shkhe
تخفیف‌های پلکانی در ووکامرس چیست + مزایا اصلی افزونه تخفیف‌های پلکانی تخفیف‌های پلکانی در ووکامرس چیست + مزایا اصلی افزونه تخفیف‌های پلکانی
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

تخفیف‌های پلکانی در ووکامرس چیست + مزایا اصلی افزونه تخفیف‌های پلکانی

۱۴۰۱/۰۷/۰۳

اشتراک گذاری مطلب

تخفیف‌های پلکانی در ووکامرس چیست + مزایا اصلی افزونه تخفیف‌های پلکانی از جمله روش‌های حرفه‌ای در فروش است که می‌توان در سایت‌های وردپرسی به راحتی آن را پیاده‌سازی کرد.

همیشه فروشندگان به دنبال راه‌کارهایی هستند که از طریق آن بتوانند مشتریان خود را مجبور به خرید کنند.

در روش تخفیف پلکانی به راحتی می‌توان حالت روانی مناسبی را برای خریداران ایجاد کرد تا برای دریافت تخفیف بیشتر خرید کنند و بتوان بهتر فروش داشتبرای این که بتوانید قیمت‌گذاری پلکانی را در ووکامرس ایجاد کنید می‌توان از افزونه پلکانی (woocommerce tiered pricing table) برای این کار استفاده کرد.

این افزونه به صورت کامل امکان قیمت‌گذاری چندسطحی را به شما ارائه می‌دهد و می‌توانید به راحتی اقدام به ارائه محصولات خودتان به مشتریان کنید.

در این افزونه به راحتی می‌توان قیمت را به صورت مقدار ثابت و درصد تعیین کرد. این افزونه دارای بخشی است که شما می‌توانید قیمت‌گذاری را شخصی‌سازی کنید.

شما می‌توانید در این افزونه قیمت‌گذاری را به صورت جدول و یا تولتیپ به کاربران خودتان نمایش دهید.

هم‌چنین امکان این نیز وجود دارد که برای هر تعداد محصول که دوست دارید با توجه به نوع استراتژی فروش خودتان هر چقدر تخفیف که دوست دارید ایجاد کنید.

کار کردن با این افزونه نیز بسیار ساده است.

 

مزایا اصلی افزونه تخفیف‌های پلکانی در ووکامرس

  • مدیریت آسان
  • امکان تعریف حداقل مقدار خرید
  • امکان سفارشی‌سازی رنگ و تعریف کلاس‌ها در CSS
  • نمایش جدول قیمت در صفحه محصول
  • قیمت‌گذاری پلکانی بر اساس نقش کاربر
  • نمایش درصد تخفیف
  • تنظیمات آسان برای مدیر سایت
  • قیمت مشخص برای تعداد مشخص از محصول

بخش‌های مختلف این افزونه به شرح زیر است:

تنظیماتدر این بخش قوانین متعددی قرار دارد که هر کدام را می‌توان اولویت‌بندی کرد. هر قانونی که بالاتر باشد اولویت بیشتری نسبت به بقیه قوانین دارد.

هر کدام از این قوانین کاربرد مروبط به خود را دارد. اگر کمی صفحه را اسکرول کنید به تنظیمات بیشتری که تنظیمات عمومی نام دارد می‌رسید.

به عنوان مثال در بخش درخواست پیشنهاد می‌توانید تنظیم کنید که آیا قوانین را بر اساس ترتیب پیروی کند و یا خودش بهترین تخفیف را پیدا کرده و بر اساس آن تخفیف را اعمال کند.

 

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2