shkhe
افزونه آموزشی Tutor Pro ورژن 2.0.6 افزونه آموزشی Tutor Pro ورژن 2.0.6
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه آموزشی Tutor Pro ورژن 2.0.6

اشتراک گذاری مطلب

افزونه آموزشی Tutor Pro ورژن 2.0.6

 افزونه آموزشی Tutor Pro : این محصول یک افزونه کاربردی در زمینه سیستم مدیریت آموزشی می باشد. این افزونه تمام عیار دارای امکانات متعددی جهت ارایه دوره های آموزشی بصورت مجازی با ظرفیت دلخواه میباشد. 

در این افزونه شما می توانید برای هر مدرس یک پنل جداگانه ایجاد نمایید. این پنل جداگانه کمک می کند تا مدرس بتواند دوره های مورد نظر خود را ارائه ومدیریت کند،برای هر درسی هم میتوانید نمره قبولی را تعریف کنید همچنین امکان بارگذاری فیلم های دوره ومحتوای متنی ،والزاممات شرکت در یک دوره خاص وجود دارد. 

افزونه Tutor LMS Pro یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای راه اندازی سیستم یا سایت آموزش آنلاین است. که همه امکانات لازم برای یک سایت آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد.

 این افزونه وردپرس در دو نسخه رایگان و پرو عرضه شده است،که هر دو نسخه این افزونه توسط سایت لرن دی ال بومی سازی شده است،شما می توانید با استفاده از این افزونه به بهترین شکل ممکن یک سایت آموزشی قابل قبولی را طراحی و راه اندازی کنید.

 این افزونه برای فروش دوره های آموزشی از اتصال به افزونه ووکامرس استفاده می کند. که شما میتوانید برای هریک از دوره های آموزشی خودتان یا چندین دوره آموزشی که یک قیمت مشخص دارند. در ووکامرس یک محصول تعریف کنید که از این طریق می توانید فروش را انجام دهید.

 در افزونه وردپرس Tutor LMS Pro شما میتوانید از امکانات زیادی از قبیل : افزودن امکان آزمون برای دوره ها،افزودن بخش تکالیف و بخش پرسش و پاسخ استفاده کنید. که این افزونه آموزش آنلاین وردپرس یک پنل کابری یا پیشخوان حرفه ای در اختیار مدرسین و دانشجویان سایت شما قرار می دهد. 

در این افزونه شما میتوانید ویدئوهای آموزشی خودتان را با روش های مختلف درون دوره های آموزشی ایجاد کنید،همچنین افزونه Tutor LMS امکان راه اندازی یک سایت آموزشی با محوریت ثبت نام مدرس های مختلف را هم در اختیار شما قرار می دهد.  

افزونه مدیریت یادگیری در وردپرس Tutor LMS Pro
Tutor LMS Pro

ویژگی های افزونه Tutor  :

ویژگی مهم افزونه Tutor امکان ایجاد آزمون های مختلف با توجه به دوره می باشد. به کمک این افزونه مدرس می تواند در دوره آموزشی آنلاین، سوالات چند گزینه ای را به راحتی ایجاد کند، زمان آزمون را تعیین و بطور کلی یک آزمون واقعی را بصورت مجازی برای شرکت کنندگان ترتیب دهد. 

در پایان آزمون، این افزونه کاربردی گزارش های جامع و مفیدی در اختیار مدرس قرار می دهد. ضمن اینکه در افزونه وردپرس تیوتر در صورت رد شدن دانشجو، قابلیت تعریف آزمون مجدد وجود دارد.

همچنین دانشجویان شرکت کننده در پیشخوان می توانند وضعیت دوره، پیشرفت ها و اعلان ها را دریافت و مشاهده کنند. سیستم حسابداری و محاسبه هزینه های آزمون های آنلاین مزیت مهم دیگر افزونه تیوتر است. 

به کمک این افزونه هزینه هر دوره را تعیین می کنید، مدرس اطلاعات حساب خود را وارد می کند و در پایان دوره، پس از کسر کمیسیون بصورت اتوماتیک، هزینه برگزاری آن دوره به حساب مدرس واریز می شود.

 همچنین بخش بازخورد دوره ها و پرسش و پاسخ با مدرس دوره در صفحه هر دوره آموزشی آنلاین فراهم شده تا دانشجویان بتوانند علاوه بر ثبت نظرات، سوالات خود را از مدرس بپرسند.  

ویژگی های دیگر این افزونه :

 • برای هر دوره ده ها و صدها دسته بندی ایجاد کنید.
 • برای هر دوره مشخص کنید که کاربر برای مشاهده آن ثبت نام کند، دوره عمومی باشد یا خصوصی، و…
 • اعمال تصویر شاخص برای هر دوره
 • تعداد دانش آموزانی که می توانند در یک دوره ثبت نام کنند
 • سطح دشواری دوره را می توانید مشخص کنید.
 • امکان نمایش مطالب قطره ای
 • می توانید مشخص کنید که دوره پس از X روز از ثبت نام در دسترس باشد
 • بعد از اتمام پیش نیازها قفل محتوای دوره باز می شود
 • امکان تعیین پیش نیاز برای هر دوره
 • تعیین زمان برای هر دوره خاص
 • تعیین الزامات / دستورالعمل ها برای هر دوره آموزشی
 • ارائه گواهی نامه در طرح ها و سبک های مختلف برای کاربران
 • و  غیره

  نکته مهم : اگر شما دنبال یک قالب وردپرسی خوب برای راه اندازی سایت آموزشی خودتان هستید. که با این افزونه هم به صورت کامل سازگار باشه ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از قالب Enumall استفاده کنید.  

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2