shkhe
افزونه وردپرس Ultimate Affiliate Pro ورژن 7.7 افزونه وردپرس Ultimate Affiliate Pro ورژن 7.7
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه وردپرس Ultimate Affiliate Pro ورژن 7.7

اشتراک گذاری مطلب

افزونه وردپرس Ultimate Affiliate Pro ورژن 7.7

افزونه Ultimate Affiliate Pro :  به جرات می توان گفت این محصول بهترین و کامل ترین افزونه موجود برای همکاری در فروش می باشد. 

امکانات ویژه ای که در این افزونه قرار دارد به ندرت می توان در سایر افزونه های رقیب مشاهده کرد. کامل بودن و ادن های متنوع و همچنین افزایش امکانات از ویژگی های ممتاز این محصول است.

 این افزونه به شما کمک می کند بستر های مناسب و حرفه ای برای بازاریابی فراهم کنید. که این ویژگی موجب ده فروش محصولات و خدمان به صورت معجزه آسایی چند برابر بشود.

 همچنین این محصول از زبان فارسی به صورت کامل پشتیبانی می کند. افزونه Ultimate Affiliate Pro میتواند بازاریابان شما را در رتبه های جداگانه طبقه بندی کند و سطح کمیسیون متفاوت را برای هر کدام اختصاص دهد.

 این پلاگین سیستم عامل بازاریابی شما را به یک سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM) تبدیل می کند که بازاریابان شما را برای جذب آگهی های جدید تقویت می کند. 

بر اساس نیازهای شما می توانید یک برنامه UniLevel ، Force Matrix یا Binary Matrix برای سایت خود تنظیم کنید. 

شما میتوانید کمیسیون های پاداش را برای وقتی یکی از بازاریابان شما یک رتبه خاص را بدست می آورد یا وقتی برای اولین بار ثبت نام می کند، تعیین کنید. هر رتبه ممکن است پاداش متفاوتی داشته باشد.  

افزونه همکاری در فروش و بازاریابی Ultimate Affiliate pro
افزونه بازاریابی و همکاری در فروش وردپرس

ویژگی های افزونه Ultimate Affiliate Pro :

مقدار دلخواه برای هر رده، پیشنهاد یا کمیسیون دلخواه، مانند پاداش MLM، یک درصد یا مبلغ ثابتی تعیین کنید.

 پیشنهادهای ویژه شرکت های وابسته می توانند براساس مبنای خرید محصولاتشان، کمیسیونهای مختلف کسب کنند. پیشنهاد می تواند با محدوده تاریخ محدود شود. 

جوایز عملکرد وقتی یکی از شرکت های وابسته شما به یک رتبه خاص می رسد یا وقتی برای اولین بار ثبت نام می کند، کمیسیون های پاداش را تنظیم کنید. هر رتبه ممکن است جایزه متفاوتی داشته باشد.

 پرداخت از طریق PayPal فقط با چند کلیک، درآمد شرکت های وابسته را از طریق Pay Pal مستقیماً از داشبورد Ultimate Affiliate Pro بپردازید. پرداخت هزینه های ارجاع خاص یا کل سپرده را انتخاب کنید. 

مراجعه های ثبت نام وقتی یک کاربر ارجاع شده ثبت نام میکند، یک کمسیون ثابت برای عضویت در دسترس است.

 اشتراک اجتماعی با گزینه های Social Share & Locker ادغام شده اشت، برای اینکه شرکت های وابسته لینک های وابسته خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

 Fair Checkout Reward مشتریان و کاربران در طول فرایند پرداخت تصمیم میگیرند از کدام شرکت وبسته پاداش دریافت کنند. 

ارز ویژه اگر ارز شما در سیستم موجود نیست، می توانید ارز خود را برای استفاده بیشتر اضافه کنید. 

فرم فیلدهای ویژه انواع فیلدهای مختلف و ویژه که فرم ثبت نام کاملاً ویژه ای را ارائه می دهند. ترجمه افزونه Ultimate Affiliate Pro به هر زبانی که ترجمه آن کامل باشد کار را انجام می دهد.

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2