shkhe
افزونه بهینه سازی تصاویر Image Optimizer Pro ورژن 1.5.6 افزونه بهینه سازی تصاویر Image Optimizer Pro ورژن 1.5.6
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه بهینه سازی تصاویر Image Optimizer Pro ورژن 1.5.6

اشتراک گذاری مطلب

افزونه بهینه سازی تصاویر Image Optimizer Pro ورژن 1.5.6

افزونه بهینه سازی تصاویر Image Optimizer Pro : این محصول یک افزونه کاربردی و تجاری وردپرس می باشد. توسط این افزونه شما می توانید تصاویر وب سایت خود را بهینه سازی نمایید.

 که این روش سرغت وب سایت شما را به صورت چشمگیری افزایش می دهد. همچنین افزونه بهینه سازی تصاویر می تواند به صورت دستی و یا خودکار تصاویر وب سایت را به JPGs, PNGs و GIFs تبدیل کند. 

برای خودکار سازی بهینه کردن تصاویر می توانید از کرون جاب استفاده نمایید. افزونه image optimizer میتواند تصاویر شما را قبل از اینکه در سایت شما آپلود شوند به طور خودکار فشرده و بهینه سازی کند! 

این افزونه می تواند برای تصاویر شما تگ های عنوان و Alt پیشفرض را نادیده بگیرد و تگ های عنوان و Alt دلخواه شما را به صورت خودکار وارد کند! همچنین شما میتوانید به صورت جدولی از مدیریت افزونه تمامی تصاویر خود را مشاهده کنید و موارد دلخواه تگ عنوان و Alt سفارشی خود را قرار دهید. 

همچنین میتونید برای تصاویر اگر تگ عنوان(title) و Alt آنها خالی باشد مقادیر دلخواه خود را قرار دهید. افزونه با فشرده سازی تصاویر قبل از آپلود سرعت سایت شما را در زمینه بهینه سازی تصاویر می تواند افزایش دهد. 

میتوانید یک سایز استاندارد برای تصاویر تعریف کنید که اندازه فراتر از حد دلخواه شما نشود! افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس Robin Image Optimizer Pro دارای بخش آمار و تجزیه و تحلیل روند بهینه سازی تصاویر می باشد که از این اطلاعات متوانید استفاده کنید.

 همچنین به شما این امکان را می دهد تا دایرکتوری آپلود تصاویر را به مسیر دلخواه خود تغییر دهید. در ادامه میتوانید ویژگی های دیگر این افزونه را مطالعه کنید.

پلاگین Image Optimizer Pro
Image Optimizer Pro

امکانات افزونه image optimizer :

 • بهینه سازی و سئو دوستانه تصاویر
 • قابلیت وارد کردن عنوان پویا و برچسب alt را برای تصویر SEO دوستانه
 • تغییر سایز و ابعاد تصاویر برای قرار دادن در پست
 • آسان برای استفاده، رابط کاربر پسند
 • بخش توصیفی کاربر پسند با پیام راهنمای ابزار
 • دارای طراحی داشبورد ریسپانسیو
 • پشتیبانی از سایت های شبکه (چند سایت)
 • پانل تنظیمات افزونه پاسخگو مبتنی بر بوت استرپ
 • سازگار با همه مرورگرهای اصلی
 • مستندات کامل پلاگین
 • حذق Metadata تصویر

سئو تصاویر : بر اساس تحقیقاتی که در سال 2018 انجام شد، بیش از 20 درصد کل جستجوهای وب در آمریکا، در تصاویر گوگل بود، بنابراین توجه به سئو تصاویر بسیار مهم می باشد و این پلاگین در سئو تصاویر به شما کمک میکند و به شما یک جایگاه خوب در گوگل را می دهد. 

پشتیبانی از ووکامرس : این افزونه از سئو تصاویر ووکامرس برای قرار دادن تگ های عنوان و Alt پشتیبانی می کند و بدین طریق کار سئو تصاویر ووکامرس را به نحو عالی انجام می دهد و باعث می شود که شما یک فروشگاه ووکامرس با سئو بسیار عالی در میان رقبای خود داشته باشید.

 فشرده سازی تصاویر : این افزونه به دو صورت دستی و اتوماتیک کار فشرده سازی و کاهش حجم تصاویر شما را انجام می دهد. شما میتوانید برای تصاویر جدیدتان فشرده سازی اتوماتیک را فعال کنید تا قبل از آپلود به صورت خودکار بهینه شوند. 

بهینه سازی تصویر : به صورت پویا تگ عنوان و برچسب alt تصاویر دلخواه شما را جایگزین می کند.

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2