shkhe
افزونه بارکدخوان ووکامرس Barcodes Premium ورژن 2.0.10 افزونه بارکدخوان ووکامرس Barcodes Premium ورژن 2.0.10
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه بارکدخوان ووکامرس Barcodes Premium ورژن 2.0.10

اشتراک گذاری مطلب

افزونه بارکدخوان ووکامرس Barcodes Premium ورژن 2.0.10

افزونه بارکدخوان ووکامرس Barcodes Premium : توسط این افزونه شما میتوانید برای محصولات سایت بارکد فراهم می کنید. همانطور که می دانیم محصولات پستی توسط بارکد ها رصد و بررسی می شوند. این افزونه به صورت خودکار برای محصولات شما بارکد تولید می کند و در صفحه سفارش محصول ثبت می شود. 

همچنین از طریق ایمیل هم برای کاربر شما ارسال خواهد شد،این بارکدها به دو صورت اتوماتیک و دستی قابل تولید برای محصولات سایت هستند که در روش اتوماتیک خود افزونه بارکدزدن ووکامرس اینکار را برای شما انجام می دهد و در روش دستی شما می توانید برای بارکد هر محصول یک کداختصاصی را ایجاد کنید.

 درانبارها با استفاده از باركد، شناسايي كالاها بسيار ساده شده و نياز به متخصصين فني انبار را كاهش ميدهد. همچنين در پايان دوره نيز عمليات انبارگرداني به سهولت وبا سرعت انجام مي شود.

 در ضمن اطلاعات موجودي كالا و موقعيت قرارگيري ومشخصات آنها هميشه دردسترس است و صدور قبوض انبارو تهيه گزارشات مورد نياز منجمله زمان سفارش مجدد براي هر قلم كالا به راحتي از طريق كامپيوتر صورت ميگيرد .

 افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس یک افزونه حرفه ای برای ایجاد کد QR و بارکد برای هر یک از محصولات شما می باشد. این افزونه می تواند در تمامی قسمت های فروشگاه ووکامرس شما امکان ثبت خودکار کد QR و بارکد را فراهم کند. شما می توانید براحتی در صفحه هر محصول ، فاکتور ها و سفارشات و… این بارکد ها را برای مشتری و یا خودتان نمایش دهید.

 از قابلیت های کلیدی این افزونه می توان به تولید 9 نوع مختلف بار کد ، تولید بارکد برای محصولات قدیمی به صورت خودکار ، تولید بارکد برای محصولات متغیر اشاره نمود.

افزونه بارکدخوان ووکامرس
پلاگین Barcodes Premium

برخی از ویژگی های افزونه تولید بارکد ووکامرس :

  • اختصاص بارکد یا کد qr به سفارشات و یا محصولات
  • روش استفاده برای تولید کدها را انتخاب کنید
  • تولید خودکار برای محصولات موجود و از قبل ثبت شده در فروشگاه
  • اسکن و جستجو سفارشات و محصولات با بارکد
  • بارکد را در صفحه جزئیات محصول نشان می دهد
  • بارکد اختصاص داده شده به محصول که در سفارش جدید قرار دارد را در ایمیل می توانید وارد کنید
  • تولید بارکد برای محصولات متغیر
  • تولید کدها برای سفارشات و یا محصولات جدید به صورت خودکار

9 نوع پروتکل بارکد محصول : کد 39 EAN-8 STD 25 INT 25 کد 93 کد 128 کدبار کد QR EAN-13 با استفاده از افزونه بارکدخوان ووکامرس می توانید برخی از مشکلات و اشتباهات اتوماسیون‌ها را از بین برد. در اکثر فروشگاه های فیزیکی که دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند به راحتی می توان با تولید بارکد برای تمام محصولات آنها را با کالای موجود در فروشگاه یکسان نمود و از اشتباهات پیشگیری نمود. به همین علت است که سالیان بسیاری است که در شرکت ها و اتوماسیون های حرفه ای از بارکد جهت ردگیری کالاها استفاده می شود.  

تولید خودکار بارکد در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس :

در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس میتوانید به افزونه اجازه دهید تا هم برای محصولات موجود که از قبل در وب سایت ثبت شده است و هم برای محصولات تازه ایجاد شده به طور خودکار بارکد تولید کند.

 اگر تمایل دارید برای تمام محصولات فروشگاه خود به طور خودکار بارکد ایجاد کنید، از تب ابزارها واقع در تنظیمات افزونه بر روی دکمه ی “فعال کردن خودکار x محصول” کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا بارکدها به صورت خودکار روی محصولات وب سایت به صورت اتوماتیک ثبت گردند .

 و اگر میخواهید بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس به طور خودکار به محصولات جدید ایجاد شده اختصاص یابد، گزینه “محصولات جدید” را از بخش تنظیمات عمومی افزونه فعال کرده و تیک گزینه ی “بارکد دستی را فعال کنید” را بردارید .   

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2