shkhe
افزونه مدیریت پروژه وردپرس | افزونه WP Project Manager Pro نسخه 2.5.12 افزونه مدیریت پروژه وردپرس | افزونه WP Project Manager Pro نسخه 2.5.12
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه مدیریت پروژه وردپرس | افزونه WP Project Manager Pro نسخه 2.5.12

اشتراک گذاری مطلب

افزونه مدیریت پروژه وردپرس | افزونه WP Project Manager Pro نسخه 2.5.12

افزونه WP Project Manager Pro | افزونه مدیریت پروژه : پلاگین وردپرس WP Project Manager Pro مشابه ترلو است و با امکانات پیشرفته ای که دارد کار هایی از قبیل ایجاد و اختصاص وظایف و همچنین مدیریت پروژه ها و مشاهده روند پیشرفت به راحتی انجام می شوند.

 افزونه مدیریت پروژه وردپرس دارای ماژول های متعددی است که شما میتوانید با استفاده از آن ها از امکانات پیشرفته تری مانند انتقال داده های افزونه به سمت ناحیه کاربر و راه اندازی بستری برای دریافت پروژه از مشتریان با استفاده از ادغام ووکامرس بهره ببرید.

 با ده ها امکاناتی که از طریق ماژول ها برای شما فعال میشود قابلیت های مدیریت پروژه خود را گسترش دهید و به صورت حرفه ای تر بر روی روند پیشرفت کار ها ، کارکنان و … کنترل داشته باشید. 

کاربران می توانند وظایف خود را مدیریت کنند ، با هم تیمی های خود همکاری کنند ، اهداف را ببینند و پیشرفت کارها را به کمک وب سایت وردپرسی خود دنبال کنند. 

شرکت هایی که در آن از وردپرس برای فرآیندهای مختلف تجاری استفاده کرده و راحت هستند ، اکنون می توانند با استفاده از همان سیستم مدیریت محتوایی که بیشتر با آن آشنایی دارند ، ابزار مدیریت پروژه خود را داشته باشند.

افزونه مدیریت پروژه وردپرس
افزونه WP Project Manager Pro

ویژگی های دیگر افزونه :

بحث و گفتگو کارمندان یک پروژه میتوانند با یک دیگر ارتباط برقرار کرده ، افزونه بخشی را برای چت و گفتگوی کارمندان تحت یک پروژه با یک دیگر تعبیه کرده است تا آنها بتوانند از تجربیات یک دیگر بهره ببرند. 

پیشخوان اختصاصی هر کاربر در افزونه مدیریت پروژه یک داشبرد اختصاصی برای مشاهده وظایف خود و کار هایی که باید انجام دهد دارد. 

فایل ها افزونه WP Project Manager Pro در یک مکان واحد به تمامی فایل های پروژه هایتان دسترسی داشته باشید 

. انتقال به ناحیه کاربری در افزونه مدیریت پروژه وردپرس نیازی نیست حتما کارمندان شما به پیشخوان مدیریت سایت شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند بر روی پروژه هایشان کار کنند، شما میتوانید با فعال کردن ناحیه کاربری تمام امکانات افزونه را به فرانت اند سایت خودتان انتقال دهید  

ویژگی ها ، مزایا ، نقاط قوت افزونه WP Project Manager Pro

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro به کاربران امکان می دهد تا به راحتی وظایف و لیست کارهای خود را ایجاد و مدیریت کنند. شما می توانید پروژه ها و وظایف نامحدود ایجاد کنید ، و به تعداد لازم وظایف را به افراد محول کنید. 

نمای تقویم، شما را قادر می سازد تا مهلت های قانونی را مشاهده کرده و در چشم اندازهای زمانی مختلف پیشرفت کنید. 

شما می توانید وظایفی را که تاریخ موعدشان را تنظیم می کنید ، بکشید و رها کنید. قابلیت (Drag & Drop). همچنین دارای ویژگی های ردیابی اهداف پروژه همراه با پیام ها ، وظایف و لیست های مربوطه است. همچنین دارای نمودار گانت است.

مدیریت تیم و همکاری

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro از چندین نقش، با مجوز دسترسی مربوطه پشتیبانی می کند. بنابراین ، مدیران یا سرپرستان پروژه می توانند سطح پایین تری از دسترسی را به کارمندان خود اختصاص دهند. این افزونه مجهز به یک پیام رسان خصوصی داخلی برای سوالات و توضیحات است. همچنین کاربر می تواند برای بحث و گفتگو پیام های گروهی ارسال کند.

مدیریت پرونده ، گزارش ها ، ردیابی زمان ، حریم خصوصی و موارد دیگر

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro دارای یک مدیر پرونده است که به کاربران امکان می دهد همه پرونده های پروژه را همزمان ببیند.

 شما همچنین می توانید به پیام ها ، وظایف و لیست های مربوط به هر پرونده مرتبط شوید. ویژگی گزارش گیری خودکار شامل فیلترهای زمان ، وظایف و اعضای تیم است. صفحه گزارش پیشرفت که یک جدول زمانی از تمام اقدامات تیم در سراسر سایت را نشان می دهد. 

بخش فعالیت ها، کلیه به روزرسانی های پروژه و خلاصه فعالیت های روزانه را نشان می دهد و ایمیل های خودکار نیز ارسال می کند. ردیاب زمان ویژگی جذابی است که کل زمان صرف شده برای کارها محاسبه می کند.

 مدیریت وظایف به سبک تخته Kanban سرعت کار با افزونه را افزایش می دهد. این افزونه با WooCommerce سازگار است و هنگام دریافت سفارش ، پروژه ها و لیست های کاری را ایجاد می کند.  

گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2