shkhe
افزونه WP Review Pro ستاره دار کردن مطالب در گوگل نسخه 3.4.11 افزونه WP Review Pro ستاره دار کردن مطالب در گوگل نسخه 3.4.11
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه WP Review Pro ستاره دار کردن مطالب در گوگل نسخه 3.4.11

اشتراک گذاری مطلب

افزونه WP Review Pro ستاره دار کردن مطالب در گوگل نسخه 3.4.11

پلاگین WP Review Pro : توسط این افزونه شما می توانید مطالب وب سایت خود را در گوگل ستاره دار کنید. همچنین با کمک این افزونه می‌توانید سیستمی امتیاز دهی به وبسایت خود اضافه کنید که کاربران شما از طریق آن بتوانند به محصولات و مطالب وبسایت های امتیاز بدهند.

 افزونه WP Review Pro وردپرس یک افزونه حرفه ای و بسیار قدرتمند در زمینه استراکچر دیتا بوده و امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهد. 

افزودن ستاره به نتایج گوگل و ستاره شدن در گوگل یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در این افزونه وجود دارد. در این قسمت به معرفی تمام ویژگی ها و امکانات افزونه ریویو پرو وردپرس خواهیم پرداخت.

ستاره دار کردن مطالب در وردپرس

افزونه WP Review Pro دقیقاً چه کاری برای شما انجام می دهد؟

پلاگین ستاره دار کردن مطالب در گوگل به وبسایت شما سیستمی اضافه می کند که به وسیله آن می توانید توسط خودتان و یا کاربرانتان پروسه امتیاز دهی را انجام دهید.

 و در گوگل مطالب خود را بزرگتر و ستاره دار به نمایش بگذارید ، با افزونه WP Review Pro نویسنده مطلب می تواند بطور دلخواه امتیاز خود را برای مطلب در عرض چند ثانیه اعمال کند. 

و پس از ایندکس شدن مطلب یا محصول شما در گوگل از تغییرات آن شگفت زده شوید. افزونه WP Review Pro بطور کامل ریسپانسیو بوده و با هر نوع قالب وردپرس سازگاری کامل دارد. 

کافی است افزونه ستاره دار کردن محتوا در گوگل را نصب کنید و توانایی های آن را مشاهده کنید. 

این افزونه به راحتی با هرنوع دستگاه یا نمایشگری واکنش می دهد و جلوه زیباتری به نمایش می گذارد. همچنین تمامی کدنویسی های این افزونه قدرتمند بصورت بهینه شده بوده و به هیچ وجه باعث کاهش افت سرعت وبسایت شما نخواهد شد.

در پشت صحنه افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل ریویو پرو چه می گذرد؟

در این قسمت تعریف خلاصه ای از مفاهیم استراکچر دیتا، اسکیما و ریچ اسنیپت ارائه خواهیم داد تا بیشتر با نحوه ستاره شدن در گوگل آشنا شوید.

 Structured Data: استراکچر دیتا داده های ساختاری هستند که در کدهای سایت شما قرار می گیرند و مفهوم کدهای سایت شما را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل درک می کنند. 

Schema Markup: نوع استانداردی از Structured Data که برای افزودن کدهای استراکچر دیتا به سایت استفاده می شود. و توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی است، کدهای اسکیما یا Schema Markup می باشند. 

Rich Snippets: پس از درک موتورهای جستجو از کدهای سایت شما ممکن است نحوه نمایش مطالب سایت شما در نتایج جستجو تغییر کند. به نحوه نمایش متفاوت سایت ها در نتایج جستجو اصطلاحا ریچ اسنیپت یا Rich Snippets می گویند. نمونه محبوبی از انواع این نوع نمایش ستاره شدن در گوگل است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.  

قابلیت افزونه WP Review Pro:

  • کاملا واکنش گرا
  • سازگار با تمام پوسته های وردپرس
  • دارای کنترل پنل پیشرفته
  • دارای انیمیشن های جذاب برای ستاره‌ها
  • امکان افزودن زبان دلخواه
  • دارای کدهای کوتاه کاربردی
  • امکان تغییر مکان نمایش
  • امکان امتیاز دهی با انواع اشکال و طرح ها
  • دارای طراحی جذاب
  • و امکانات دیگر…
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2