shkhe
افزونه Yoast News SEO | افزونه سئو اخبار و سایت های خبری نسخه 13.1 افزونه Yoast News SEO | افزونه سئو اخبار و سایت های خبری نسخه 13.1
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه Yoast News SEO | افزونه سئو اخبار و سایت های خبری نسخه 13.1

اشتراک گذاری مطلب

افزونه Yoast News SEO | افزونه سئو اخبار و سایت های خبری نسخه 13.1

افزونه Yoast News SEO : با استفاده از افزونه Yoast News SEO شما می توانید به سادگی سایت خبری و وبلاگی خود را برای گوگل و متور های جستجو بهینه کنید.

 اگر شما صاحب یک وب سایت خبری می باشید، حتماً از پلاگین Yoast News SEO استفاده نمائید تا کل وب سایت خود به بهترین شکل سئو و آنها را برای Google News بهینه نمائید.

 این افزونه سئو اخبار و سایت های خبری با ایجاد انتخاب RSS ، نقشه های سایت XML News و امکان استفاده از برچسب برجسته و برچسب کلمات کلیدی meta news به بهینه سازی بهتر وب سایتتان به شما کمک می کند با کمک افزونه سئو اخبار Yoast News SEO می توانید مقالات و اخبار سایت خود را بهینه و آن ها را در نتایج جستجوی اخبار گوگل نمایش دهید.

 این که کدام مقالات خبری باید و کدام نباید در Google News ظاهر شود را می توانید تعیین کنید. همچنین به شما کمک می کند برخی از گزینه های پیشرفته تر نقشه سایت اخبار XML، مانند تیکرهای سهام را بهینه کنید. اگر صاحب یک سایت خبری یا وبلاگ هستید و یا در وبسایت شما قسمتی برای اخبار یا مقالات وجود دارد. برای سئوی مطالب خود در اخبار گوگل حتما افزونه Yoast News SEO را نصب کنید.

افزونه Yoast News SEO
پلاگین Yoast News SEO

ویژگی های افزونه سئو اخبار و سایت های خبری

کلیه اقدامات سئوی اخبار با این افزونه در مطالب خبری شما انجام می گردد. از جمله مواردی که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد عبارتند از : ۱- بهینه سازی و بهبود سایت در جستجوی اخبار گوگل یا Google News ۲- ping کردن یا اتصال سریع و فوری خبر به گوگل پس از انتشار ۳- ساخت و ارائه نقشه xml اخبار 4- امکانات انتشار اخبار برجسته یا داغ در گوگل 5- و تمامی موارد تخصصی در انتشار و ایندکس سایت های خبری  

نمایش سایت در نتایج اخبار گوگل

شما می خواهید اخبار شما توسط Google فهرست بندی و نمایه سازی شود. چندین مورد می تواند به شما کمک کند تا سریعتر Google سایت شما را بررسی کند. البته سرعت سایت باید در بالای لیست اولویت های شما باشد و از در دسترس بودن نقشه های سایت XML اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که نقشه سایت خبری مانند نقشه سایت XML معمولی شما نیست. گوگل برای آن دستورالعمل هایی دارد:

  • نقشه سایت خبری شما فقط می تواند شامل اخبار دو روز گذشته باشد (و مقالات به مدت 30 روز در فهرست اخبار باقی خواهند ماند).
  • نقشه سایت خود را به صورت پیوسته با انتشار مقالات جدید به روز کنید.
  • محدودیت URL ها در هر نقشه سایت خبری 1000 URL است. البته می توانید چندین نقشه سایت داشته باشید.
  • برای هر مقاله جدید نقشه سایت جدید ایجاد نکنید ، بلکه نقشه سایت موجود خود را به روز کنید.
  • برای ایجاد نقشه سایت خبری از Google Sitemap Generator استفاده نکنید.با خیال راحت از افزونه سئو اخبار و سایت های خبری برای آن استفاده کنید.
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2