shkhe
افزونه Yoast Woocommerce Seo | افزونه سئو ووکامرس اورجینال نسخه 14.9 افزونه Yoast Woocommerce Seo | افزونه سئو ووکامرس اورجینال نسخه 14.9
adminPhoto

علی شفیعی

مدیرعامل

افزونه Yoast Woocommerce Seo | افزونه سئو ووکامرس اورجینال نسخه 14.9

اشتراک گذاری مطلب

افزونه Yoast Woocommerce Seo | افزونه سئو ووکامرس اورجینال نسخه 14.9

افزونه سئو ووکامرس اورجینال : نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO نیز مسلما یکی از بهترین افزونه های سئو برای وردپرس است. 

افزونه Yoast WooCommerce SEO عمل یکپارچه سازی بین فروشگاه ساز ووکامرس و Yoast SEO Premium را ایجاد می کند.

 اگر می خواهید محصولات خود را با ووکامرس بفروشید، برای بهبود سئوی محصولات خود و دیده شدن بهتر آنها در نتایج جستجوی گوگل می باید از افزونه مکمل با نام سئوی ووکامرس کمک بگیرید. 

افزونه Yoast Woocommerce Seo یک افزونه وردپرس سئو برای اتصال این دو افزونه است. داشتن یک کسب و کار فروشگاهی بهترین راه برای کسب در آمد در دنیای امروزیست.

 می توانید از وردپرس برای راه اندازی کسب و کار آنلاین فروشگاهی خود استفاده کنید. ووکامرس برترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس است. همچنین افزونه یواست سئو پرمیوم نیز برترین

افزونه سئو برای وردپرس در دنیاست.

افزونه Yoast Woocommerce Seo
پوسته سئو ووکامرس اورجینال

امکانات افزونه ی سئوی ووکامرس

از جمله امکانات افزونه وردپرس سئوی ووکامرس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 قرار دادن جزئیات بیشتری در اختیار کاربران و موتورهای جستجو می توانید انواع متاداده های مناسب مانند شرکت تولید کننده ، مارک، رنگ و اطلاعات GTIN / ISBN / MPN برای محصول خود تنظیم کنید.

 پیش نمایش آنچه که محصولات شما در نتایج جستجوی Google دارند داده های ساختار یافته محصول برای فروشگاه های آنلاین ضروری است. اگر از داده هاتی ساختار یافته استفاده کنید، محصولات شما در Google با رتبه بندی و نتایج گوگل بهتر نمایش داده می شوند. برای درک بهتر این مورد می توانید رتبه بندی، تعداد بررسی ها، قیمت و در دسترس بودن محصولات را در پیش نمایش گوگل مشاهده کنید تا با نتایج جستجوی Google مطابقت داشته باشد.

 بهبود بردکرامپ (مسیر برگه ها) برد کرامب ها مسیری که رفته اید را نمایش می دهندو راهنمای مسیر هستند. یک بردکرامب، متن کوتاه لینک دار است که اغلب در بالای صفحات وب سایت ها وجود دارد. این بردکرامب ها هرلحظه به شما نشان می دهند که شما در کجای صفحه قرار دارید. 

بهینه سازی خودکار نقشه سایت XML ووکامرس می تواند به طور خودکار صفحات زیادی را به وب سایت شما اضافه کند. اگر فروشگاه آنلاین شما از فیلترهایی مانند دامنه قیمت، رنگ ها یا اندازه ها استفاده می کند، URL های مختلفی برای هر ترکیب از این فیلترها خواهید داشت. افزونه سئو ووکامرس این موارد را از Google برای شما پنهان می کند تا باعث اتلاف وقت و منابع در پردازش محتوای تکراری نشود. این باعث می شود که دسته اصلی و صفحات محصول فروشگاه شما مورد توجه شایانی قرار بگیرند!

پیش نیازهای سئوی ووکامرس قبل از نصب و فعال سازی افزونه سئوی ووکامرس باید افزونه ووکامرس و یواست را در وردپرس خود نصب نمایید.

ویژگی های افزونه ی سئو ووکامرس

  • برجسته کردن محصولات در نتایج سرچ گوگل
  • سازگاری با ووکامرس
  • اشتراک گذاری بهتر محصولات در شبکه های اجتماعی
  • بهبود بردکرامپ (مسیر برگه ها )
  • بهینه سازی خودکار نقشه سایت XML
  • پیش نمایش محصولات شما در نتایج جستجوی Google
  • ارتباط قدرتمند بین افزونه ووکامرس و yoast seo
  • بروزرسانی خودکار
گردآوری: نایس کدرز

دیدگاه ها

کامنتی برای این پست وجود نداره

چند مطلب دیگه

آخرین مطالب

افزودن دیدگاه


ارسال
بیخیال
shakhe 1 shakhe 2