shkhe

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

همواره تلفن همراه یکی از بهترین وسیله‌ها جهت برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تغییر شیوه زندگی افراد و استفاده روزافزون از تلفن همراه این امکان برای صاحبان کسب‌وکارها فراهم شده است که با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه بتوانند کسب‌وکار خود را گسترش دهند، در سریع‌ترین زمان ممکن با کاربران بیشتری تعامل داشته باشند و از رقبای تجاری خود سبقت بگیرند.

اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه در هر زمان و مکانی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. طبق گزارش statista تنها در سال 2022، 255 میلیارد اپلیکیشن توسط کاربران در سراسر جهان دانلود شده است که نسبت به دو سال گذشته افزایش 17 درصدی داشته است که نشان می‌دهد اکثر کاربران تمایل دارند نیازهایشان را از طریق اپلیکیشن مرتفع سازند. بنابراین اپلیکیشن‌های تلفن همراه بسیار کاربر پسند بوده و کار با آن‌ها برای مشتریان خوشایند است.

کسب‌وکارها برای حفظ بقا و ادامه فعالیت خود، باید به طور منظم و دقیق نیازهای مشتریان و مخاطبان هدف را شناسایی کنند و متناسب با نیاز آن‌ها نحوه ارائه خدمات خود و تعامل با افراد را بروز کنند. اکثر مدیران کسب‌وکارهای بزرگ و حرفه‌ای همواره به منظور ارائه بهتر خدمات و محصولات، خود را نیازمند به طراحی اپلیکیشن تلفن همراه می‌بینند. بنابراین اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و اپلیکیشنی متناسب با حرفه خود ندارید، تیم نایس کدرز با بهره‌گیری از برنامه‌نویسان با تجربه، با طراحی اپلیکیشن اختصاصی تلفن همراه در زمینه‌های املاک، ارز دیجیتال، فروشگاهی، آموزشگاهی و … بر بستر پلتفرم‌های IOS و اندروید در کنار شماست تا با ساخت اپلیکیشن مناسب، شما را در رسیدن سریع‌تر به اهداف تجاری کسب‌وکارتان یاری کند و افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

ساخت اپلیکیشن موبایل

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی نایس کدرز


 • کمک به شناخته شدن برند تجاری و برندینگ
 • مدیریت و تسهیل ارتباط با مشتریان بالفعل و بالقوه
 • افزایش مشتری وفادار
 • افزایش امنیت دیتا
 • کاهش هزینه به نسبت سایر تبلیغات
 • افزایش فروش و درآمد
 • بهبود عملکرد و افزایش بازدهی کسب‌وکار
 • سبقت گرفتن از رقبای تجاری
کدنویسی اپلیکیشن موبایل
ساخت اپلیکیشن

فرآیند طراحی اپلیکیشن نایس کدرز


 • دریافت و تحلیل نیازهای اولیه و ایده‌های کارفرمایان
 • طراحی اپلیکیشن بر مبنای ایده کارفرمایان با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی
 • پیاده‌سازی فنی اپلیکیشن با استفاده از زبان برنامه نویسی سوئیفت (Swift)، جاوا (Java) و PHP و تحویل آن بر ساختار تست و رفع باگ
 • پشتیبانی فنی اپلیکیشن به منظور اطمینان خاطر کارفرمایان
تماس با ما

سوال های متداول

هزینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن بر چه اساسی تعیین می شود؟

هزینه ساخت اپلیکیشن شما بر اساس ویژگی ها، خصوصیات و زمان قیمت گذاری می شود. شما می توانید با استفاده از درخواست مشاره نایس کدرز یا تماس بگیرید و از هزینه ها و مدت زمان ساخت و تحویل اپلیکیشن خود مطلع شده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید

اپلیکیشن من روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS قابل استفاده خواهد بود؟

در صورت نیاز شما، متخصصین ما اپلیکیشن شما را با زبان React Native برنامه نویسی می کنند. React Native یک framework برای برنامه نویسی اپلیکیشن های کاربردی برای سیستم عامل های iOS و Android است.

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن چقدر زمان میبرد؟

بله، پس از اتمام پروژه و تحویل وب سایت، ما به شما یک سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهیم تا بتوانید با اطمینان خاطر بروی رشد کسب و کار خود متمرکز شوید.

مشتریان چگونه اپلیکیشن من را پیدا و دانلود می کنند؟

ما برای شما یک اپلیکیشن حرفه ای می سازیم که می توانید در Google Play، کافه بازار و َ App Storeدر اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

shakhe 1 shakhe 2