shkhe

سئو و بهینه‌سازی وب سایت

سئو وب سایت

با خدمات سئو نایس کدرز به بیشتر دیده شدنتان در وب کمک کنید، به سرنخ‌ها جدیدی دست یابید و درآمد خود را افزایش دهید. از جمله بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت، جست‌وجو است. بنابراین سئو و بهینه‌سازی وب سایت در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی ایفا می‌کند. با بهینه‌سازی و سئوی اصولی، به تدریج موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند.

از طریق تکنیک‌های سئو، افرادی را به وب سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جست‌وجو نیاز خود را برآورده کنند. همچنین زمانی‌ که رتبه وب سایت شما در نتایج جست‌وجو بهبود یابد، به راحتی‌ به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد و بدون پرداخت هزینه، هر روز مشتری‌های جدیدی از وب سایت شما بازدید می‌کنند.‌ ما در نایس کدرز از بهترین و برترین تکنیک‌ها و استانداردهای بهینه‌سازی استفاده خواهیم کرد.

سئو سایت

با توجه به اهمیت و تاثیر سئو بر میزان موفقیت کسب‌وکارها و تعداد بازدید از وب سایت، تیم نایس کدرز در کنار شماست تا با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سئو سایت، جایگاه صفحات وب‌ سایت و محتوای شما را در نتایج موتورهای جستجو ارتقا دهد و به بهتر دیده شدن سایت شما هنگام جست‌وجوی کلید واژه مورد نظر کاربر کمک کند.

با بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور بهبود عملکرد سایت بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو انجام می‌شود و جذب مخاطبان بیشتر را به همراه دارد. به طور کلی در سئو سایت فاکتورهای بسیاری تاثیرگذار هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به کلمات کلیدی، طول محتوا، لینک ورودی به سایت و … اشاره کرد. به طور کلی سئو با مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی روی سایت به صورت منظم انجام می‌شود تا سایت بتواند جایگاه‌های برتر در موتورهای جستجو را به خود اختصاص دهد. تیم نایس کدرز با اصلاح ساختار صفحات و مسیرهای وب سایت سبب می‌شود تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.

سئو توسط نایس کدرز

از جمله اهداف سئو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش بازدید و ترافیک وب سایت
  • افزایش فروش محصولات و خدمات
  • افزایش و بهبود رتبه سایت
  • گسترش نام برند و برندسازی اینترنتی
بهینه سازی سایت

روش انجام سئو در نایس کدرز

به طور کلی سئو به سه روش سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری اجرا می‌شود. متخصصان سئو در نایس کدرز با بهره‌گیری از تکنیک‌های روش سئو کلاه سفید که مطابق با استانداردهای گوگل انجام می‌شود، باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جست‌وجو می‌شوند.

بهینه سازی وب سایت
تماس با ما

سوال های متداول

سئو دقیقاً چیست و چه فایده‌ ای برای شما دارد؟

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌ سازی یک وب‌ سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می ‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌ سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می ‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب ‌سایت از طریق آنها تامین می ‌شو

کلمات کلیدی چه هستند و چرا اهمیت دارند؟

منظور از کلمات کلیدی، آن کلماتی است که در زمینۀ کاری شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می ‌کنند. با شناختن این کلمات شما می ‌توانید تمرکز خود را به سمت آنها معطوف نمایید و مطمئن شوید که هنگام جستجوی این کلمات، وب‌ سایت شما در صفحه اول جستجو نمایش داده شود. بدین ترتیب می ‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت وب ‌سایت خود رهنمون سازید و مشتریان بیشتری داشته باشید

سئوی یک وب‌ سایت دقیقاً چگونه انجام می ‌شود؟

تکنیک ‌های مختلفی برای بهینه ‌سازی وب‌ سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک ‌ها داخل سایت پیاده ‌سازی می‌ شوند. برای مثال ساختار وب ‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می ‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌ سایت شما استفاده می ‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در وب ‌سایت‌ های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌ شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می ‌شود.

سئوی کلاه سفید، خاکستری و سیاه چه هستند؟

برای انجام سئو، شما می ‌توانید از روش ‌های مختلفی استفاده کنید. برخی از این روش‌ ها سالم هستند و در نتیجه برای موثر واقع شدن نیاز به زمان دارند. برخی نیز ناسالم هستند و در عوض بازدهی سریع‌ تری دارند. اما اگر موتورهای جستجو آنها را شناسایی کنند، شما جریمه خواهید شد. به دستۀ اول سئوی کلاه سفید و به دستۀ دوم کلاه سیاه می ‌گویند. در بین این دو هم، تکنیک‌ های کلاه خاکستری هستند که هم زود نتیجه می ‌دهند و هم منجر به جریمه نمی ‌شوند

shakhe 1 shakhe 2